پرخاشگری

امیرعلی 8 ماه قبل

سلام امیدوارم خوب باشین. من یه مشکلی دارم و خودم می دونم که چقدر داره همه زندگیمو تحت شعاع قرار میده اما هرکار میکنم نمیتوننم خودم رو کنترل کنم. من به شدت پرخاشگر و عصبی ام و به کوچکترین چیزی واکنشای شدید نشون میدم این باعث شده تو رابطه ام با همسرم با بچه هام با دوستان همکاران و هممه کلا به مشکل بخورم. همیشه میخام و تصمیم میگیریم خودمو کنترل کنم ولی شاید شاید فقط یکی دوبار بتونم کنترل کنم.

1 پاسخ
دکتر پیمان دوستی عضو سایت 8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
همه ما انسان ها به شیوه های مختلف ممکن است در طول زندگی خودمون بارها احساس خشم را تجربه کنیم و تجربه این احساس کاملا طبیعی است، نکته ای که ممکن است باعث شود این مساله نیازمند توجه شود، شیوه ابراز این احساس هست و اینکه آیا ما رفتارهای خودمون رو بر اساس این احساس تحت تاثیر قرار می دهیم یا نه. هرچند که مساله مربوط به شما نیازمند بررسی بیشتر است و منطقی ترین راه مراجعه حضوری به روانشناس می باشد، اما یافته های پژوهشی حاکی از آن است که تمرین های مایندفولنس می تواند برای این موضوع کمک کننده باشد. در این لینک که برایتان ارسال می کنم، می توانید کمی درباره مایندفولنس اطلاعات بیشتر کسب کنید.
اطلاعات بیشتر درباره مایندفولنس
همچنین ویدیوهای آموزشی مربوط به شفقت ورزی که لینک آن را برایتان ارسال می کنم نیز، می تواند کمک کننده باشد.
ویدیوهای آموزشی درخصوص شفقت ورزی
برای دریافت راهنمایی های بیشتر، برای مراجعه حضوری یا آنلاین نوبت بگیرید.

بارگذاری...

توجهچنانچه جلسه شما به صورت آنلاین می باشد، پس از رزرو نوبت از طریق واتس اپ شماره ۰۹۱۰۱۹۸۲۹۰۱ با مسئول پذیرش هماهنگ نمائید.
بعد از رزرو نوبت، امکان کنسل کردن یا جابجایی وجود ندارد،‌ لذا در انتخاب نوبت دقت فرمایید